FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zakupy

W tej chwili dla przesyłek w Polsce dostępna jest opcja InPost Paczkomaty oraz przesyłka Poczta Polska. Przesyłki zagraniczne wysyłane są za pomocą Poczty Polskiej wg jej cennika.

Fotografie i grafiki wysyłane są do wszystkich krajów świata.

Są pakowane w sztywnych kartonowych tubach, które gwarantuję, że fotografie i grafiki dotrą na miejsce w stanie nienaruszonym.

Każda fotografia i grafika są autorskie i zostały stworzone przeze mnie. Klient otrzymuje wydruk wysokiej jakości wraz z oryginalnym ręcznym podpisem.

Rodzaje płatności

Najbardziej popularna obecnie forma płatności. Można zapłacić bezpośrednio Blikiem jak również poprzez płatności Przelewy24 i PayU

Znana w Polsce bramka płatności. Można wybrać jeden z liczących się banków w Polsce.

Bramka płatności. Wiele banków oraz Blik

Znana na świecie firma zajmująca się płatnościami przez internet. Dla klientów krajowych i zagranicznych. Pewne i bezpieczne płatności kartą Visa, Mastercard i wiele innych.

Klasyczny sposób płatności przez zwykły przelew bankowy. Zamówienia są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty więc czas wysyłki się wydłuża.

Płatności firmy Apple. Ta płatność nie zawsze jest widoczne w przeglądarkach internetowych innych niż Safari.

Zamówienia i zwroty

Wysyłka jest realizowana średnio w ciągu 7 dni. Czas ten jest potrzebny na wydruk zamówionej przez Państwa fotografii lub grafiki w profesjonalnej drukarni, sygnowanie oraz pakowanie.

Tak. Więcej informacji w Regulaminie i Polityce prywatności.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.